Bądź sexy! Bielizna erotyczna dla kobiet

Bielizna damska

Bądź sexy! Bielizna erotyczna dla kobiet: Możemy wyróżnić dwa rodzaje bielizny, codzienną i erotyczną. Ta druga może przypominać delikatny negliż, który kusi mężczyzn i uwydatnia uwodzicielską sylwetkę kobiety. Na początku poprzedniego stulecia został wymyślony biustonosz z fiszbinami. Teraz przekształcił się w staniki z push-up. Pomagają one lepiej wyeksponować damskie piersi.

Bielizna erotyczna to odwieczne narzędzie uwodzenia, które odzwierciedla definicję seksowności i pomogło kobietom przekształcić „kobietę pracującą” lub łagodną żonę w kochankę z sexapilem. Bielizna jest niezbędna podczas erotycznych zabaw, w których każdy z nas kiedyś będzie uczestniczyć. W swojej najbardziej klasycznej roli jest katalizatorem uwodzenia mężczyzny.

Jednak bielizna erotyczna nie musi być noszona tylko wieczorami w sypialni. W dzień może poprawić kształt naszej figury. Kobieta może ją założyć, po to by uwydatnić kształt klepsydry. Może zdecydować się również na to, by przepiękna satyna lub koronka była ledwo widoczna spod jej ubrania. Będzie to służyło jako narzędzie do drażnienia męskiej wyobraźni.

Kiedy nosi ją pod odzieżą, jest kolejnym bodźcem dla facetów. Może sprawić, że poczuje się jeszcze bardziej seksowna. Wystarczy odpiąć jeden guzik lub podnieść odpowiednio spódnicę.

Bielizna damska
Bielizna erotyczna dla każdej kobiety

Historia bielizny erotycznej

Torturowanie ludzi sztuką dokuczania rozpoczęło się wieki temu i ewoluowało na różnych kontynentach. Ormianki z okresu Edo w Azji kusiły swoim kimono, które były lekko za krótkie. Kobiety w obrębie Morza Śródziemnego ponad 2000 lat temu drażniły mężczyzn dekoltem i pośladkami, które wypychały w górę. Podczas Europejskiego renesansu było podobnie.

Kształt damskiego ciała był tworzony przez ubrania, które ściągały, wypychały, podnosiły i ściskały jej kształty. Takie modelowanie kobiecego ciała przez bieliznę i ubrania kontynuowane jest aż do dziś. W obecnych czasach ciało kobiety jest podkreślone cienką talią, okrągłymi biodrami i pośladkami oraz podniesionymi piersiami. Przez większość historii uwodzenia dwa kanony miały być akcentowane wszelkimi niezbędnymi środkami: piersi oraz pośladki.

Jednak bielizna erotyczna nie zawsze była tak komfortowa. Nie dawała również kobiecie takiego wyboru co teraz. Mamy bieliznę dla każdego typu ciała, chociaż celem jest zazwyczaj figura klepsydry. Skąpa czy zmysłowa, kobieta może znaleźć bieliznę, która wzmocni lub podkreśli jej najbardziej atrakcyjne atuty. Historycznie, piersi przeszły wiele przemian. Zmieniały się oczekiwania oraz to jak społeczeństwo postrzegało ich „najseksowniejszą” formę.

Jednej dekady najpopularniejsze były wyściełane biustonosze . Kolejnej ich spłaszczona forma. Kształty zmieniały się z czasem. Inspirowane były pośladkami, dzięki czemu uzyskaliśmy głęboki dekolt. Wyglądem czasami przybierały kształt szpikulców czy namiotów z ostrym zakończeniem. Bez względu na to jaki kształt lubimy, nikt nie może zaprzeczyć – uwodzenie za pomocą bielizny erotycznej znalazło wielu sympatyków.

Otrzymaliśmy dzięki temu wiele dziwacznych kształtów. Zwykle myśli się o piersiach jako pierwszym przystanku dla kuszącego oka mężczyzny. I często tak jest. Jednak nogi i pośladki kuszą tak samo. Dzięki temu majtki mogą sprawić, iż kobieta wygląda bardziej seksownie. Natomiast stringi pozwalają uwydatnić krzywiznę pośladków, co zwiększa ich krągłości.

Jaką bieliznę wybrać?

Wiele sklepów z bielizną będzie miało kompletne zestawy na małe, duże i jędrne piersi. Można zauważyć, że kategoria jaką jest bielizna erotyczna rozrosła się. Jest to uwarunkowany tym, iż coraz więcej kobiet chce urozmaicić swoje życie w łóżku. Seksualność kobiety zaczyna się od jej stóp, a właściwie obuwia. Obcasy potrafią unieść grzbiet stopy, wydłużyć nogę co owocuje podkreśleniem pośladków.

Buty są często zaniedbywany w grze, którą możemy nazwać uwodzeniem. W wielu rodzajach bielizny można znaleźć materiał w kształcie litery V lub zmysłową biżuterię. Działa ona niemal dokładnie jak mapa drogowa, wskazując najkrótszą odległość do przyjemności. Zmysłowa biżuteria jest błyszczącym dodatkiem do bielizny i można ją znaleźć w wielu sklepach. Klasyczny jest naszyjnik.

W średniowieczu kobiety miały mały dzwonek, który wisiał idealnie nad dekoltem. Najbardziej popularne w całej dekadzie są hokery. Talia może być wzmocniona i uwydatniona dzięki gorsetowi. Zawęża on talię, dzięki czemu piersi i pośladki wydają się większe.

Po co komu seksowna bielizna?

Ludzie, którzy używają argumentu, że najważniejszy jest dla nich czas i nie zastanawiają się nad swoją bielizną, powiedzą: „Nie kupuję bielizny, bo po prostu ją zdejmuję”. Bielizna erotyczna została stworzona po to by uwodzić i być uwodzonym. Jest ona wzrokowym i dotykowym afrodyzjakiem.

Panie czują się atrakcyjne i podniecające, dzięki czemu im samym wzrasta ochota na sex. Jednak nie została stworzona wyłącznie dla przyjemności panów. To kobiety zakładając ją, zyskują o wiele więcej i mogą zaserwować sobie dawkę przyjemności i pewności siebie, które szybko zostaną zauważone przez mężczyznę,

angielski francuski niemiecki hiszpański

About

View all posts by