Jak anulować subskrypcję Apple Music?

Jak anulować subskrypcję Apple Music?

Jeśli jesteś fanem muzyki, zapewne słyszałeś o usłudze Apple Music. Tego typu udogodnienie pojawiło się na rynku w 2015 roku i od tamtego czasu popularność takiego rozwiązania wciąż dynamicznie się zwiększa. Czym dokładnie jest usługa Apple Music? Jakie rodzaje subskrypcji Apple Music możemy wyróżnić? W jaki sposób anulować subskrypcję Apple Music? Kiedy warto skorzystać z serwisu Apple? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników.

Apple Music – co to jest za usługa?

Zanim zaczniemy jakiekolwiek rozważania na temat usług Apple Music, w pierwszej kolejności powinniśmy zastanowić się nad tym, czym ona tak właściwie jest. Gdybyśmy zdecydowali się na zdefiniowanie tego udogodnienia, moglibyśmy dojść do wniosku, że jest to pewna usługa streamingowa, dzięki której możliwe jest słuchanie ulubionych utworów muzycznych za pośrednictwem iPhone’a, iPada lub innego urządzenia, które wyposażone jest w system iOS. Jeśli chcielibyśmy jednak rozpocząć korzystanie z tej aplikacji, wówczas musimy w pierwszej kolejności uruchomić subskrypcję. Na szczęście Apple autoryzowany serwis w tym przypadku nie jest konieczny, bowiem czynność ta może być wykonana przez nas samodzielnie. Wystarczy, że potrafimy posługiwać się telefonem w stopniu średniozaawansowanym.

Jakie rodzaje subskrypcji Apple Music możemy wyróżnić?

W dalszej kolejności powinniśmy rozróżniać rodzaje subskrypcji Apple Music. Ogromnym plusem jest to, że usługa to proponowana jest przez firmę Apple na darmowy okres, który trwa trzy miesiące. Po tym czasie będziemy zobowiązani do tego, aby opłacić usługę. Oczywiście wysokość wpłaty będzie zależna od tego, na jaki rodzaj pakietu się zdecydujemy. Do wyboru mamy trzy: studencki, indywidualny, a także rodzinny. Oczywiście nie ma w tym zaskoczenia, że najtańsza jest wersja studencka, natomiast najdroższy jest pakiet rodzinny. W tym drugim przypadku warto jednak wspomnieć, że kwota dzielona jest na kilku członków rodziny, więc jest stosunkowo atrakcyjna. Każda z tych wersji oferuje dla użytkownika ogromną bazę utworów muzycznych czy też wideoklipów. Możliwe jest tworzenie swoich własnych playlist, a także przeglądanie tych, które zostały utworzone przez specjalistów. Warto wspomnieć o kilku innych rozwiązaniach, jak chociażby możliwość słuchania audycji i koncertów na żywo. Często prowadzone są one przez popularne postacie ze świata muzyki. Nie w sposób nie wspomnieć o dostępie do stacji radiowych właściwie z całego świata. Decydując się na pakiet rodzinny, ze wcześniej wspomnianych funkcji może korzystać nawet 6 osób jednocześnie. Jeśli nadal nie do końca wiesz, w jaki sposób to działa, odwiedź MacBook serwis. Tamtejsi specjaliści udzielą niezbędnych rad, a dodatkowo możliwa jest wymiana baterii iPhone 8.

W jaki sposób anulować subskrypcję Apple Music?

Skoro wiemy już czym jest usługa Apple Music, a dodatkowo zdajemy sobie sprawę z tego, jakie rodzaje subskrypcji możemy wyróżnić, warto zainteresować się, w jaki sposób anulować subskrypcję. Możemy zrobić to na własną rękę lub odwiedzić Apple naprawę w Szczecinie. Należy mieć świadomość, że z Apple Music jesteśmy w stanie zrezygnować właściwie w każdym momencie. Co godne podkreślenia- nie ma konieczności korzystania z pomocy specjalistów, bowiem czynność tą możemy wykonać na własną rękę. Zdecydowana większość subskrypcji przedłuża się automatycznie, co warto mieć na uwadze. Jeśli chcemy zrezygnować z Apple Music, musimy wyłączyć subskrypcję, w przeciwnym wypadku będziemy nadal obciążani kosztami. Prawdopodobnie najczęściej wybieranym urządzeniem do słuchania muzyki jest smartfon, dlatego też warto nauczyć się wyłączać usługę właśnie za pośrednictwem tego urządzenia. Najłatwiej zrobić to z poziomu aplikacji “Muzyka”. Następnie odwiedzamy ikonę naszego profilu i wybieramy zakładkę o nazwie “Pokaż Apple ID”. Operacja ta oczywiście wymaga od nas potwierdzenia hasłem, co warto mieć na uwadze. Kiedy już to zatwierdzimy, przechodzimy do subskrypcji. Naprawa Apple Szczecin nie będzie w tym przypadku czymś niezbędnym, bowiem z tak łatwą czynnością powinniśmy poradzić sobie na własną rękę.

Serwis Apple – kiedy warto z niego skorzystać?

W razie jakichkolwiek problemów z telefonem, warto skorzystać z serwisu Apple. Możliwa jest tam przykładowo wymiana wyświetlacza iPhone 7 Plus. Oprócz tego możemy tam wybrać się z problemami oprogramowania. Doskonałym przykładem jest chociażby usługa Apple Music. Jeśli nie jesteśmy w stanie wyłączyć jej na własną rękę, wówczas możemy wybrać się do specjalistów. Uporają się z problemem w stosunkowo krótkim czasie. Klienci do serwisów zgłaszają się także z wieloma innymi problemami, jak chociażby pęknięty/uszkodzony ekran. Z pewnością każdemu z nas przynajmniej raz w życiu spadł telefon. Jeśli uderzył niefortunnie o podłogę, prawdopodobnie uległ doszczętnemu zniszczeniu- warto mieć to na uwadze. Specjaliści dokonają wszelkich czynności naprawczych, aby korzystanie ze smartfona było możliwe.

About

View all posts by